-9 C
Нур-Султан
-2.1 C
Алматы
2.3 C
Шымкент
-9 C
Нур-Султан
-2.1 C
Алматы
2.3 C
Шымкент

ОСК «AMANAT» партиясының кандидаттарын тіркеді

Бүгін ҚР Орталық сайлау комиссиясы партиялық тізім бойынша сайланатын Парламент Мәжілісі сайлауына қатысып жатқан «AMANAT» партиясының 90 кандидатын тіркеді.Оның 29-ы – әйелдер, жастар және ерекше қажеттіліктері бар адамдар. Бұл – тізімге енгізілген жалпы санның 32,2%-ын құрайды.

«Орталық сайлау комиссиясы өкілетті мемлекеттік органдармен бірлесіп, Мәжіліс депутаты болып сайлану үшін партиялық тізімге енгізілген адамдардың Конституция мен «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңның талаптарына сәйкестігіне тексеру жүргізді. Партиялық тізімге енгізілген барлық адам Конституцияның және Конституциялық заңның талаптарына сәйкес келеді», – деді ОСК хатшысы Мұхтар Ерман.

«AMANAT»-тың Атқарушы хатшысы Елнұр Бейсенбаев:

«Осыдан тура бір апта бұрын біз Орталық сайлау комиссиясына партиямыздың атынан Мәжіліске ұсынатын кандидаттардың тізімін өткізген болатынбыз. Міне, бүгін сол құжаттың бәрін қайта алып кетуге келдік, барлық кандидат талапқа сай екені, сайлау кезеңіне өтетіні хабарланды. Біз енді алдағы сайлауалды үгіт-насихат жұмыстарына қызу дайындалатын боламыз. Біз өз күшімізге, мүмкіндігімізге толықтай сенімдіміз!»

AMANAT»-тың партиялық тізімі бойынша Мәжіліс депутаттығына кандидаттар

1. АБДИЕВ ЕРЛАН ТҰРСЫНБАЙҰЛЫ
2. АВЕРШИН КОНСТАНТИН ВИКТОРОВИЧ
3. АДАМБЕКОВ ТІЛЕКТЕС СЕРІКБАЙҰЛЫ
4. АЙМАҒАМБЕТОВ АСХАТ ҚАНАТҰЛЫ
5. АЛИЕВА СЕВДА МИРБАШИРОВНА
6. АҚАНОВА ӘСИЯ АЙҚАНҚЫЗЫ
7. АРЫСТАНБЕКОВ ҚАЙЫРБЕК ТӨЛЕНДІҰЛЫ
8. АСКЕРОВ ЭМИН ХАЛИЛОВИЧ
9. ӘБЕНОВ МҰРАТ АБДУЛӘМИТҰЛЫ
10. ӘЛТАЙ АМАНЖОЛ ДҮЙСЕНБАЙҰЛЫ
11. ӘМІРҒАЛИЕВА АЙГҮЛ МАУЛЫШАРИФҚЫЗЫ
12. ӘМІРЖАНОВ ЖҰМАБАЙ ҚАБЕНҰЛЫ
13. ӘШІМБЕТОВ НҰРЖАН КЕМЕРҰЛЫ
14. ӘШІМЖАНОВ ЖАНАРБЕК САДЫҚАНҰЛЫ
15. БАЙҚАДАМОВ НАУРЫЗБАЙ СЕЙТҚАЛИҰЛЫ
16. БАЙТІЛЕСОВ НҰРСҰЛТАН ТӨЛЕНҰЛЫ
17. БАЙТҰҚ ҒАЛЫМ СИМБЕКҰЛЫ
18. БАШИМОВ МАРАТ СОВЕТҰЛЫ
19. БЕЙСЕНБАЕВ ЕЛНҰР САБЫРЖАНҰЛЫ
20. БЕЙСЕНҒАЛИЕВ БЕРІК ТҰРСЫНБЕКҰЛЫ
21. БЕКҚАЙЫРОВ НҰРСҰЛТАН БОЛАТҰЛЫ
22. БИЖАНОВА ГҮЛНАР ҚАДІРЖАНҚЫЗЫ
23. БИТИМОВ ӨМІРТАЙ МАҚАШҰЛЫ
24. БОЙЧИН АНАТОЛИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ
25. БӨРІБАЕВ МҰРАТ ЕРБОЛАТҰЛЫ
26. ДАНБАЕВА ЖҰЛДЫЗ СЕЙІТҚАМЗАҚЫЗЫ
27. ДАНИЛОВ АЛЕКСАНДР СЕРГЕЕВИЧ
28. ДЕМЕНТЬЕВА НАТАЛЬЯ ГРИГОРЬЕВНА
29. ЕЛЕУКЕН ЕСЕНТҮГЕЛ БАЙМҰХАНБЕТҰЛЫ
30. ЕЛЕУОВ ҒАЛЫМЖАН АЛМАСБЕКҰЛЫ
31. ЕРГЕШБАЕВ МҰРАТ НӘЛХОЖАҰЛЫ
32. ЕРЖАНОВА БАЯН ХАМИДУЛЛАҚЫЗЫ
33. ЕРСАЙЫНҰЛЫ УАЙС
34. ЖУЛИН ЮРИЙ ВИКТОРОВИЧ
35. ЖҰМАҒАЗИЕВ ЭЛЬДАР ТЫНЫШБАЙҰЛЫ
36. ЖҰМАДІЛОВА САЙРАНГҮЛ АХМЕТКӘРІМҚЫЗЫ
37. ЗАКАРЬЯ КҮНСҰЛУ ДАЛЬТОНҚЫЗЫ
38. ЗӘКИЕВА ДИНАРА БОЛАТҚЫЗЫ
39. ЗАЙЫТОВ РИНАТ РИФХАТҰЛЫ
40. ИМАШЕВА СНЕЖАННА ВАЛЕРЬЕВНА
41. ИСКАНДЕРОВА АҚЕРКЕ НҰРҒАЛИҚЫЗЫ
42. КАЗАНЦЕВ ПАВЕЛ ОЛЕГОВИЧ
43. КӘРІБЕК ДӘУЛЕТ ЖАМАУБАЙҰЛЫ
44. КЕРІМБЕК БОЛАТ БАҚБЕРГЕНҰЛЫ
45. КИМ ВЕРА АЛЕКСАНДРОВНА
46. КОЛОДА ДМИТРИЙ ВЛАДИМИРОВИЧ
47. КУЧИНСКАЯ ЮЛИЯ ВЛАДИМИРОВНА
48. ҚАМЗАБЕКҰЛЫ ДИХАН
49. ҚАРАБАСОВА ЛАУРА ШАПАЙҚЫЗЫ
50. ҚОЖАХМЕТОВА ЛӘЗЗАТ ТАЙМЫРҚЫЗЫ
51. ҚОШАНОВ ЕРЛАН ЖАҚАНҰЛЫ
52. ҚҰРМАНОВА АЙЗАДА АМАНГЕЛДІҚЫЗЫ
53. ҚҰСПАН АЙГҮЛ САЙФОЛЛАҚЫЗЫ
54. МАҚҰЛБАЕВ ӘБДІБАҚЫТ ТІЛЛӘБАЙҰЛЫ
55. МУТӘЛІ ӘБУТӘЛІП
56. МҰСАБАЕВ САМАТ БАЗАРБАЙҰЛЫ
57. НҰРТАЗА САМАТ РУСЛАНҰЛЫ
58. НЫСАНБАЕВ ЕРЛАН НҰРӘЛІҰЛЫ
59. ОҢҒАРОВ ШЫРЫНБЕК СУСЫНҰЛЫ
60. ПЛАТОНОВ АРТУР СТАНИСЛАВОВИЧ
61. ПОЗИЛОВ БАҚЫТЖАН ЖОЛДАСБЕКҰЛЫ
62. ПОНОМАРЕВ СЕРГЕЙ МИХАЙЛОВИЧ
63. РАУ АЛЬБЕРТ ПАВЛОВИЧ
64. РОЖИН МАКСИМ НИКОЛАЕВИЧ
65. САВЕЛЬЕВА ТАТЬЯНА МИХАЙЛОВНА
66. САИРОВ ЕРЛАН БИЯХМЕТҰЛЫ
67. САЛЫҚОВ ЕРБОЛ ҒҰМАРҰЛЫ
68. САНДЫБАЕВ МАРАТ НҰРЛАНБЕКҰЛЫ
69. САҚБАЕВ АЛМАС АХМЕТБЕКҰЛЫ
70. САРЫМ АЙДОС ӘМІРОЛЛАҰЛЫ
71. СӘДУАҚАСОВА ДИНАРА ТАЙБАСАРҚЫЗЫ
72. СӘРСЕНҒАЛИЕВ НАРТАЙ АРАЛБАЙҰЛЫ
73. СЕРІКБАЕВ БАУЫРЖАН СЕРІКҰЛЫ
74. СМАҒУЛОВ БАУЫРЖАН ӘМІРЖАНҰЛЫ
75. СМАҒУЛОВ ДИДАР НҰРКЕНҰЛЫ
76. СМЫШЛЯЕВА ЕКАТЕРИНА ВАСИЛЬЕВНА
77. СОМОВ ДМИТРИЙ ОЛЕГОВИЧ
78. СҮГІРБАЙ АЯТ ИСАТАЙҰЛЫ
79. СҮЛЕЙМЕНОВА ЖҰЛДЫЗ ДОСБЕРГЕНҚЫЗЫ
80. ТАНАТАРОВА ЖАДЫРА НАҒАШЫБАЙҚЫЗЫ
81. ТАКИЕВ МӘДИ ТӨКЕШҰЛЫ
82. ТЕМІРЖАНОВ МҰРАТ БАРИТҰЛЫ
83. ТҰРҒАНОВ ДҮЙСЕНБАЙ НҰРБАЙҰЛЫ
84. ТОЛЫҚБАЙ МАҚСАТ МӘЛІКҰЛЫ
85. ХАБИБУЛЛИН АСҚАР ДАУЫСҰЛЫ
86. ШАПАҚ УНЗИЛА ШАПАҚҚЫЗЫ
87. ШАРИПОВА ФИРУЗА ФАХРИТДИНОВНА
88. ШАТАЛОВ НИКИТА СЕРГЕЕВИЧ
89. ІЗМҰХАМБЕТОВ БАҚТЫҚОЖА САЛАХАТДИНҰЛЫ
90. ЮСУПОВА ӘЛИЯ МАҚСҰТҚЫЗЫ

AMANAT партиясынан бірмандатты округтер бойынша ұсынылатын кандидаттар

АСТАНА ҚАЛАСЫ
1.ТҰРЛЫХАНОВ ДӘУЛЕТ БОЛАТҰЛЫ
2.ЖОЛЖАҚСЫНОВ ЕРІК ҚАЛИҰЛЫ

АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ
1. НҰРЛЫБАЕВ РУСЛАН ЕРҒАЛИҰЛЫ
2. БАЙСАКОВА ЗҮЛФИЯ МҰХАМЕДБЕКҚЫЗЫ
3. ХИКМЕТОВ АСҚАР ҚҰСЫПБЕКҰЛЫ

ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫ
1.ИСАБЕКОВ ДАНАБЕК ЕРЖАНҰЛЫ
2. ӘЛИЕВ БОЛАТБЕК НӘЖІМЕТДИНҰЛЫ

АБАЙ ОБЛЫСЫ
1.САБИЛЬЯНОВ НҰРТАЙ САЛИХҰЛЫ

АҚМОЛА ОБЛЫСЫ
1.МЫСЫРӘЛІМОВА АЙНА ЕРМЕКҚЫЗЫ

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ
1.ӘЛІШЕВ ҚАЗЫБЕК ҚҰРМАНҒАЛИҰЛЫ

АЛМАТЫ ОБЛЫСЫ
1.ДАВЛЕТОВ СЫДЫҚ ӘБУҰЛЫ
2.ӘБИТОВ ЕРІК ӘЗІЛЖАНҰЛЫ

АТЫРАУ ОБЛЫСЫ
1.ЖҰБАНОВ ӘДІЛ ОРЫНБАСАРҰЛЫ

БАТЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ
1.ӨМІРӘЛИЕВ МҰРАТ АМАНГЕЛДІҰЛЫ

ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫ
1. ИСҚАНДИРОВ МҰҚАШ ЗҰЛҚАРНАЙҰЛЫ
2. НҰРЫМОВА ГҮЛДАРА АЛДАНЫШҚЫЗЫ

ЖЕТІСУ ОБЛЫСЫ
1.ҚОЖАСБАЕВ РУСЛАН СӘДУАҚАСҰЛЫ

ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫ
1.ҚАЛЫҚОВ АРМАН ҚОБЫЛАНДЫҰЛЫ
2. БЕКСҰЛТАНОВ ҚҰДАЙБЕРГЕН БЕКСҰЛТАНҰЛЫ

ҚОСТАНАЙ ОБЛЫСЫ
1.ӘБІЛ ЕРКІН АМАНЖОЛҰЛЫ

ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫ
1. ЖАЙЫМБЕТОВ МАРХАБАТ ЖАЙЫМБЕТҰЛЫ

МАҢҒЫСТАУ ОБЛЫСЫ
1.ЖАҢБЫРШИН ЕДІЛ ТЕРЕКБАЙҰЛЫ

ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫ
1.АМАНТАЙ ЖАРҚЫНБЕК

СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ
1.МАМБЕТОВ ЕРКЕБҰЛАН НҰРМАҒАНБЕТҰЛЫ

ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫ
1.БАЛАБИЕВ ҚАЙРАТ РАХЫМҰЛЫ
2.СӘДІБЕКОВ ҰЛАСБЕК
3.ҚЫРЫҚБАЕВ ТЕМІР БАЗАРБАЙҰЛЫ

ҰЛЫТАУ ОБЛЫСЫ
1.САТЫБАЛДИН ЕРБОЛАТ ЖАЛҒАСБАЙҰЛЫ

ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ
1.ТҰМАШИНОВ ҰЛЫҚБЕК ШАБДАНҰЛЫ

 

 

Материалдарды көшіріп басқан жағдайда сілтеме жасалуы міндетті

Сайт әкімшілігі

Өзекті

Басқа материалдар